/O NAS
O NAS 2018-04-18T07:18:07+00:00

Poznajmy się

Grono zadowolonych klientów zmobilizowało nas do rozpoczęcia pracy nad
własnym systemem CMS dla parafii, poznajmy się!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą reklamową kreującą nowe technologie dla firm i Kościoła w Polsce. Od 2008 roku tworzymy profesjonalne strony internetowe dla parafii, zakonów i innych organizacji chrześcijańskich. Na potrzeby wspólnot opracowaliśmy własny system CMS, który jest najbardziej intuicyjnym, dedykowanym systemem do zarządzania treścią stron. Kreujemy nowe technologie dla Kościoła!

Dlaczego My?

• wsparcie techniczne przez cały okres trwania umowy
  • interesujemy się naszymi klientami
  • szybka realizacja
  • nasz system jest prosty w obsłudze i ciągle go rozwijamy
  • nasze serwery są niezawodne
  • szkolimy naszych klientów
  • tworzymy przyjazną i profesjonalną grafikę

DOŚWIADCZENIE

Kreujemy nowe technologie dla kościoła

Tworzymy strony zgodne z najnowszymi trendami

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym.
Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki.

Charakterystyka naszych stron:

Witryny wykonane przez net-parafia.pl posiadają unikalny i specjalnie przygotowany system, dzięki któremu w przyjazny sposób każdy może wprowadzać dowolną treść na swoją stronę.

Nasze projekty charakteryzują się oryginalną grafiką. Doświadczenie naszych grafików i programistów w budowie stron od podstaw pozwala stworzyć idealny layout, który spełni oczekiwania każdej parafii, kurii albo wspólnoty.

Każdy, kto zamówi stronę parafialną, dostaje dostęp do systemu CMS oraz jest przeszkolony w jaki sposób zarządzać treścią. W intuicyjny sposób można dodawać ogłoszenia parafialne, edytować podstrony oraz dodawać nowe.

Każdej stronie stworzonej przez net-parafia.pl przypisany jest opiekun klienta. Nigdy nie zostawiamy użytkowników bez pomocy. Dzielimy się naszym bogatym doświadczeniem oraz rozwiązujemy wszystkie problemy związane z obsługą.

Płatność abonamentowa to najlepsze rozwiązanie. Dzięki takiemu systemowi opłat parafia nie ponosi wysokiego jednorazowego kosztu, a cena profesjonalnego serwisu nie jest tak mocno odczuwalna.

Bezpieczeństwo treści oraz zabezpieczenie przed atakami osób trzecich to dla nas istotna kwestia. Strony są stale archiwizowane i w razie jakiegokolwiek problemu możemy przywrócić dane z kopii zapasowych.

Najczęściej zadawane pytania:

Podane powyżej ceny są cenami brutto i zawierają całkowity koszt wykonania i utrzymania strony wraz z hostingiem oraz domeną.

Wykonujemy dodatkowo bezpłatnie profesjonalne zdjęcia kościoła w parafiach oddalonych do 100 km od naszej siedziby w Szczecinie.

Najlepszym sposobem komunikacji z naszym zespołem opiekunów jest moduł Zgłoszenia, który umożliwa wysłanie wiadomości dotyczących błędów na stronie, opinii, pomocy technicznej oraz sugestii i propozycji.

Płatności można dokonywać wykonując przelew tradycyjny na nr konta podany na fakturze.

Nie ma problemu z zamieszczeniem takiego elementu. Jeżeli nie posiadasz takiej panoramy kościoła, możemy ją odpłatnie wykonać.